Hallgatói ügyintézés és érdekképviselet - Gyöngyös

Az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus Oktatási irodája komplex támogatás nyújt hallgatói számára a tanulmányi idejük alatt tanulmányi, információs, tanulási, pályaorientációs, mentálhigiénés, életvezetési, karrier-tanácsadás területeken.

ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM
GYÖNGYÖSI KÁROLY RÓBERT CAMPUS
OKTATÁSI IRODA

3200 Gyöngyös, Mátrai út 36. "A" épület 2.001 iroda
e-mail: gy.oktatasi.iroda@uni-eszterhazy.hu

Ügyfélfogadási idő (személyes és telefonos):

Hétfő: 9.00-11.30
Kedd: 13.00-15.30
Szerda: 9.00-11.30
Csütörtök: 13.00-15.30
Péntek: 8.00-12.00
Szombat: Ügyeleti időszak az alábbi időpontokban:

2019. szeptember 14.  8-00 - 12.00 óráig

2019. szeptember 21.  8.00 - 12.00 óráig

2019. szeptember 28.  8.00 - 12.00 óráig

2019. október 5.          8.00 - 12.00 óráig

Vasárnap: szünnap

Ügyintézési időn kívül kizárólag e-mailen keressenek bennünket!

Elérhetőségek:

Tanulmányi csoportvezető:

Végh Ildikó
felvételi tájékoztatás, TB és dékán hatáskörébe tartozó kérelmek, igazolások kiadása, diákhitellel kapcsolatos ügyintézés, kreditátviteli kérelmek, szabályozások, méltányossági, pénzügyi tájékoztatás, jogorvoslat, szociális és ösztöndíj ügyek, szakmai gyakorlat, ALUMNI
Tel.: 37/518-307
E-mail: vegh.ildiko@uni-eszterhazy.hu

Tanulmányi előadók és hallgatói tanácsadók

Baloghné Repa Emese
Hallgatói köre: pénzügy és számvitel BA, pénzügy és számvitel FOSZ, kereskedelem és marketing BA, kereskedelem és marketing FOSZ
Tel.: 37/518-393
E-mail: repa.emese@uni-eszterhazy.hu

Belláné Kádár Erika
Hallgatói köre: az agrár és informatika képzési területhez tartozó valamennyi szak (FOSZ, BSc, MSc),
Tel.: 37/518-389
E-mail: kadar.erika@uni-eszterhazy.hu

Fehér Ildikó
Hallgatói köre:  gazdálkodási és menedzsment BA, gazdálkodási és menedzsment FOSZ, turizmus-menedzsment MA, vállalkozásfejlesztés MA, vezetés és szervezés MA,  turizmus-vendéglátás BA, turizmus-vendéglátás FOSZ, szakirányú továbbképzések
Tel.: 37/518-331
E-mail: feher.ildiko@uni-eszterhazy.hu

Jenei Pálma
Hallgatói köre: Stipendium Hungarikum, Ösztöndíjprogram Keresztény Fiataloknak, külföldi önköltséges hallgatók
Tel.: 37/518-481
E-mail: jenei.palma@uni-eszterhazy.hu

Iktatás, diákigazolványok átvétele:

Szemerényi Cecília
Tel.: 37/518-315
E-mail: szemerenyi.cecilia@uni-eszterhazy.hu

Neptun:

A Neptun rendszerbe történő belépéssel , eligazodással, problémákkal kapcsolatban segítséget nyújt:

Kovács Miklós (informatikus)
E-mail: kovacs.miklos@uni-eszterhazy.hu

Gyöngyösi Károly Róbert Campus Hallgatói Önkormányzati képviselete

A Gyöngyösi Károly Róbert Campus Hallgatói Önkormányzati képviselete tagja minden az Egyetemmel hallgatói jogviszonyban álló és a Gyöngyösi Károly Róbert Campuson tanuló hallgató, függetlenül, hogy milyen munkarendben végzi tanulmányait. A Gyöngyösi Károly Róbert Campus Hallgatói Önkormányzati képviselete a Campuson belül elsősorban a hallgatói érdekképviselet intézményesült szervezete. Célunk egy olyan hallgatói szervezet működtetése és fenntartása, mely a hallgatók érdekeit maximálisan szem előtt tartva tevékenykedik. Ennek egyik fontos sarokköve, hogy a Campuson tanuló hallgatói ügyeket tárgyaló bizottságaiban részt veszünk, így például a Szenátusban, a Szenátus mellett működő bizottságokban, a Kari Tanácsokban, a Kari Tanács melletti működő bizottságokban egyaránt.

Érdekvédelmi szervezet révén igyekszünk minden felmerülő kérdésben maximális segítséget nyújtani hallgatótársaink számára, teljes diszkréció mellett. Amennyiben felmerül bármilyen problémád, keress minket bizalommal, és tudásunk legjavát latba vetve fogunk küzdeni a Téged megillető jogok érvényesítéséért.
Ezen felül természetesen fontos az Egyetemi élet, és a jó hangulat biztosítása a hallgatótársaink számára, számotokra, hiszen ezen időszak életük egyik legszebb része, amihez mi kötelességünknek érzünk hozzátenni. Ennek a célnak a megvalósítása érdekében számos rendezvénnyel szolgálunk, melyek kikapcsolódást nyújthatnak azon időszakokra, amikor szeretnél az iskolapadon kívül is eltölteni egy kis időt.
Irodánk az "A" épület "K" szintjén található.

Kérdés esetén, keress minket bizalommal az alábbi elérhetőségeken: