Kollégiumi pályázat - nyári pótfelvételi eljárás

Kollégiumi felvételi pályázat a 2019/2020. tanévre a nyári pótfelvételi eljárás hallgatói részére. A pályázat postára adásának határideje: 2019. augusztus 30.

Az Eszterházy Károly Egyetem Egyetemi Szociális Ösztöndíj Bizottsága és a Kollégiumok Igazgatósága kollégiumi felvételi pályázatot hirdet a 2019/2020. tanévre az Egyetem leendő I. évfolyam (valamennyi képzési szint és munkarend) nyári felsőoktatási pótfelvételi eljárás hallgatói részére. A kizárólag aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatók kollégiumi elhelyezése a tanév idejéig (10 hónap), illetve a hallgató hallgatói jogviszonyának megszűnéséig tart. Az elhelyezés saját fenntartású és hosszú távú bérleti konstrukcióban megvalósult kollégiumokban és diákotthonban történik az Egyetem campusain:

Egri Campus
- Almagyardombi Kollégium (3300 Eger, Leányka u. 6.)
- Apartmanházak (3300 Eger, Leányka u. 4/b.)
- Leányka Úti Kollégium (3300 Eger, Leányka u. 2.)
- Sas Úti Kollégium (3300 Eger, Sas út 94.)

Külön egyéni jelentkezéssel:
- Segítő Szűz Mária Egyetemi Kollégium (3300 Eger, Malom út 11.)

Gyöngyösi Károly Róbert Campus
- Károly Róbert Diákotthon (3200 Gyöngyös, Bene út 69.)

Jászberényi Campus
- Zirzen Janka Kollégium (5100 Jászberény, Rákóczi út 55.)

Sárospataki Comenius Campus
- Dezső Lajos Kollégium (3950 Sárospatak, Eötvös út 5-7.)

A pályázat beadásával kapcsolatos információk

A kollégiumi felvételi pályázatok beadásának határideje egységesen: 2019. augusztus 30.
(postai dátumbélyegző utolsó lenyomata)

A pályázatot célszerű ajánlott jelzéssel postára adni.

A postázási címet, a kollégiumi elhelyezés havi térítési díját, a bírálat szempontjait, a pályázati információs elérhetőséget a képzés helyszíne szerinti campus pályázati formanyomtatványa tartalmazza.

A pályázat tartalmi követelményei

A kollégiumi felvételi pályázat kitöltött és aláírt pályázati formanyomtatvány és a szükséges dokumentumok, igazolások beadásával valósul meg. A pályázat beadásához a képzési helyszíne szerinti campus kollégiumi felvételi pályázati formanyomtatványt kell használni.

Letölthető pályázati formanyomtatvány (pdf):

- Egri Campus

- Gyöngyösi Károly Róbert Campus

- Jászberényi Campus

- Sárospataki Comenius Campus

Kollégiumi felvételi pályázattal kapcsolatos egyetemi szabályzatok, dokumentumok:

- Eszterházy Károly Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzata III. kötet Hallgatói Követelményrendszer VII. fejezet Kollégiumi jelentkezések elbírálásának rendje >> elérhetőség <<

- Kollégiumok házirendje, kollégiumi bentlakási szerződés tervezete és általános szerződési feltételek >>elérhetőség <<

Adatvédelmi tájékoztató az Eszterházy Károly Egyetem kollégiumának adatkezeléséről >>elérhetőség <<

Eger, 2019. augusztus 23.

Dr. Pajtókné dr. Tari Ilona s.k.
elnök
Egyetemi Szociális Ösztöndíj Bizottság